1. Dziś, po Mszach św., można złożyć ofiary do puszek na Misyjne Dzieła Pomocy „Ad gentes”. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu w piątek przypada VII rocznica wyboru papieża Franciszka. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszych modlitwach.
  3. Od piątku do niedzieli w Sanktuarium Rekolekcje Towarzystwa Świętego Wojciecha. Zachęcamy do uczestnictwa Panów należących do Towarzystwa z naszej parafii.
  4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 1800. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do rozważania Męki Pańskiej.
  5. W sobotę kurs lektorski o godz. 900 i spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania: o godz. 1100 dla uczniów z klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej i o godz. 1300 dla uczniów szkoły średniej.
  6. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym po Mszy św. o godz. 1500, czyli około 1550. Zachęcamy do licznego udziału Parafian i Pielgrzymów. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w środę. W piątek ks. Proboszcz głosi rekolekcje wielkopostne.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1000 nie będzie spotkania z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej. Ksiądz Proboszcz głosi rekolekcje. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 29 marca.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  10. Organizujemy, razem z Parafią ze Złotowa, pielgrzymkę na uroczystość beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego. Wyjazd byłby w piątek 5 czerwca i powrót w nocy w niedzielę 7 czerwca. W programie zwiedzanie Sokółki, Gietrzwałdu i Tykocina. Cena obejmuje przejazd, noclegi i posiłki. Konkretna suma będzie podana w późniejszym terminie. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do 29 marca. Zachęcamy do uczestnictwa w tym historycznym wydarzeniu. W zakrystii można zakupić książkę „Prymas Tysiąclecia kard. Stefan Wyszyński” wyd. Rafael w cenie 5 zł.
  11. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepiku z dewocjonaliami.
  12. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym z nami przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.