1. Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”. Modlimy się w tej intencji odmawiając różaniec i w czasie modlitwy powszechnej. Zakończenie Tygodnia Modlitw w sobotę.
  2. W tym tygodniu obchodzimy we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, Dz. I M., w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, B. i DK. i w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  3. W niedzielę 26 stycznia obchodzimy XX Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce pod hasłem „Katolicy i Muzułmanie w służbie powszechnego braterstwa”.
  4. W sobotę o godz. 1000 zbiórka dla Marianek, ministrantów i kandydatów.
  5. Jeszcze raz ksiądz proboszcz dziękuje za miłe przyjęcie na kolędzie i za złożone ofiary na renowację krzyża w kruchcie i obrazu Matki Bożej w Studzience. Parafianie złożyli 13 680 zł, co pozwoli pokryć połowę kosztów renowacji krzyża. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać i niech Matka Boża Górecka otacza ich Swoją opieką.
  6. Zapraszamy wszystkich aktorów i w jakikolwiek sposób posługujących w Misterium Męki Pańskiej oraz tych, którzy pragną wystąpić lub pomóc w tym przedsięwzięciu, wraz z rodzinami, na spotkanie noworoczne w przyszłą niedzielę 26 stycznia na godz. 1930 do auli Domu Pielgrzyma. Przewidziany jest występ artystyczny i poczęstunek. Bardzo serdecznie prosimy o przybycie.
  7. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami.
  10. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Góreckiej.