1. W dzisiejszą niedzielę w naszym Sanktuarium XXVIII Krajeński Festiwal Chórów. Rozpoczęcie o godz. 1150 występem chórów w bazylice, następnie Msza św. o godz. 1200 i po niej dalsze występy chórów. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny, Zak. /będzie można uczcić relikwie świętej/ i w środę wspomnienie NMP Różańcowej.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe ku czci Matki Bożej codziennie na godz. 1800. Wcześniej, od 1730, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzieci przychodzą w poniedziałki, wtorki i czwartki i otrzymują obrazki na pamiątkę uczestnictwa. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. W środę Nowenna, a w piątek modlitwy za zmarłych w czasie nabożeństwa różańcowego.
  4. Dzieci mające przystąpić do I Komunii Świętej przychodzą w środę z rodzicami na różaniec i wieczorną Mszę św. Na Mszy św. otrzymają poświęcone różańce.
  5. W piątek, na godz. 1730, zapraszamy dzieci przedszkolne i wczesnoszkolne na zajęcia plastyczne inspirowane niedzielną ewangelią „Kredkami do nieba”. Dzieci przynoszą ze sobą kredki. Zakończenie spotkania o godz. 1825.
  6. Od poniedziałku do piątku w Sanktuarium rekolekcje dla Misjonarzy Świętej Rodziny, a od przyszłej niedzieli Góreckie Rekolekcje Maryjne.
  7. W sobotę wspólna zbiórka ministrantów, Marianek i kandydatów o godz. 1000.
  8. W przyszłą niedzielę XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus ”/Cały Twój/. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga zdolnej, a ubogiej młodzieży. Po Mszy św. o godz. 1000 nabożeństwo dla członków Żywego Różańca.
  9. Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2021 w zakrystii lub kancelarii.
  10. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych, jednorazowe i roczne, w zakrystii lub kancelarii. Przy wypominkach rocznych prosimy o zaznaczenie godziny wyczytywania 1000 lub 1200.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy nr „Przewodnika Katolickiego". W zakrystii można zakupić Modlitewnik Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w cenie 10 zł.
  12. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami.
  13. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i chorym uczestniczącym przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.