Ogłoszenia Parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku 18.09.2022 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy odpust Matki Bożej Bolesnej – Patronki Apostolstwa Dobrej Śmierci. Suma odpustowa z procesją wokół Studzienki, o godz. 1000. Niech Matka Boża uczy nas trwania przy krzyżu Jej Syna Jezusa Chrystusa. Dzisiejsza niedziela jest też dniem Środków Społecznego Przekazu.
  2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Matki Bożej Saletyńskiej Pojednawczyni Grzeszników, Patronki Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny. Msze św. o godz. 700, 1000 i 1830. Na Mszy św. wieczornej modlimy się w intencji Zgromadzenia MSF.
  3. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pr., Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w środę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty i w piątek wspomnienie św. O Pio z Pietrelciny, Pr.
  4. W sobotę w naszym Sanktuarium Dzień Skupienia dla Nauczycieli. Msza św. z nauką o godz. 1000. Serdecznie zapraszamy do modlitwy i spotkania przed Matką Bożą Górecką.
  5. Również w sobotę zapraszamy mężczyzn na spotkanie formacyjne Wojowników Maryi. Rozpoczęcie o godz. 1600. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adoracje Medjugorskie do 2100, a następnie na nocną Adorację w intencji Ojczyzny.
  6. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1730 i wspólny różaniec o godz. 1800, zakończony śpiewem Suplikacji. W  środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych o godz. 1800.
  7. Parafia Wniebowzięcia NMP w Złotowie zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się w środę 28 września po Mszy św. wieczornej odprawianej o godz. 1830. Będzie to 11 spotkań budowania i wzmacniania żywej relacji z Bogiem. Organizatorem jest wspólnota „Jezus Miłosierny”.
  8. Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023 w zakrystii lub kancelarii do końca września od Parafian, a od października od pielgrzymów.
  9. Na pomoc Zosi chorej na SMA wolontariusze zebrali 8840 zł i 20 gr oraz 6,50 Euro. Bóg zapłać za wszystkie ofiary i modlitwę.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy nr „Przewodnika Katolickiego”.
  11. W zakrystii można zakupić Kalendarz Górecki na rok 2023 w cenie 7 zł.
  12. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium.
  13. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami.

Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom , Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet, szczególnie chorym, życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Góreckiej.