Poradnia psycho-pedagogiczna

Kiedy pojawiają się trudne chwile w naszym życiu, często cierpimy w samotności. Wypełnia nas lęk, że nikt nie zrozumie tego, przez co przechodzimy. Czujemy się winni lub rozczarowani, że nie prowadzimy takiego życia, jakie chcielibyśmy prowadzić. Bywa, że pod ścianą rzeczywistości ogarnia nas całkowita bezsilność.

W takich momentach każdy potrzebuje wsparcia – dlatego zapraszamy Cię do naszej Poradni. Zajmujemy się poradnictwem w szerokim zakresie problemów indywidualnych, małżeńskich oraz wychowawczych. Naszą specjalnością jest mediacja w trudnych sytuacjach rodzinnych i uzdrawianie relacji między małżonkami i relacji między dziećmi i rodzicami. Podczas naszych spotkań możesz czuć się bezpiecznie – zapewniamy całkowitą dyskrecję.

PROWADZĄCY: ks. Tomasz Górecki MSF

Tel. +48 515 364 937