REKOLEKCJE DLA MAŁŻONKÓW POGŁĘBIONE

SZKOŁA DIALOGU

OPIS
Duchowość Małżeńska - to kolejny krok rekolekcji dla małżeństw po Szkole Dialogu” –typu Marriage Encounter (spotkania małżeńskie).

CEL
Pan Bóg połączył nas w małżeństwie, podarował nas sobie nawzajem. Niech w naszym małżeństwie wypełni się wola Boża. Niech nasze relacje odrodzą się i ożywią, przynosząc owoce nam samym oraz wszystkim wokół. To wszystko możemy osiągnąć tylko w Bogu zanurzając się w Jego Miłosierdziu.
Wychodząc naprzeciw małżeństwom, które przeżyły rekolekcje dla małżeństw Szkoła Dialogu postanowiliśmy zorganizować w Górce Klasztornej kolejny etap „Duchowość Małżeńska”. Celem tych rekolekcji jest pogłębienie relacji Bóg – Małżonkowie.

DLA KOGO?
Rekolekcje małżeńskie „Duchowość Małżeńska” są dla małżeństw katolickich, które przeżyły Szkołę Dialogu i chcą, aby ich życie owocowało więzią radosną, pełną zaufania, wzajemnego zrozumienia i modlitwy. Zapraszamy małżeństwa z różnym stażem.

PARAMETRY REKOLEKCJI

• liczba miejsc jest ograniczona
  • w rekolekcjach nie mogą brać udziału dzieci
  • rekolekcje są stacjonarne (nie akceptujemy dojeżdżania) – wszystko odbywa się na miejscu