ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM

W Górce Klasztornej, przy Bazylice Mniejszej, od ponad siedmiu lat działa Odnowa w Duchu Świętym. Patronką wspólnoty jest Maryja Niepokalanie Poczęta. Stąd nazwa wspólnoty „Niepokalana”.

Opiekunem duchownym jest kapłan egzorcysta ze zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny – ks. Paweł Zimniewicz tel. 783 651 261

Liderem wspólnoty jest Elżbieta Matejek, tel. 782 079 574

Spotykamy się w każdą środę po wieczornej Mszy Świętej. Na spotkaniach uwielbiamy Boga w Trójcy Jedynego oraz Matkę Boską. Spotkania mają charakter modlitewno – formacyjny i otwarty co oznacza, że może przyjść na nie każdy, kto pragnie pogłębić swoją wiarę i relację z Panem Jezusem.

Każdego miesiąca, w środę poprzedzającą Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, po wieczornej mszy, która jest odprawiana min. w intencji członków wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, adorujemy i uwielbiamy Jezusa Chrystusa. Natomiast w piątek, po wieczornej Mszy Świętej - po tej środzie – jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i całą noc, w ciszy, adorujemy Jezusa Chrystusa. Prawie każdego miesiąca w roku, w trzecią sobotę, odprawiana jest Msza Święta, a bezpośrednio po niej jest nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

Kalendarium Odnowy w Duchu Świętym 2020

Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie w Bazylice Mniejszej o godz. 1830