GARŚĆ INFORMACJI:

„TELEDYSK” dla MARYI

Ze względu na czas pandemii koronawirusa musieliśmy zmienić formułę tegorocznego festiwalu „Maria Carmen”. Sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam na zorganizowanie tej imprezy w takim wydaniu, w jakim planowaliśmy. Chcemy jednak zaznaczyć naszą obecność, w tak modny teraz sposób, czyli „online”. A wszystkich miłośników naszego festiwalu prosimy: włączcie się w to wielkie dzieło!

„teledysk” dla MARYI

Niech to będzie piosenka o tematyce religijnej, może być własnego autorstwa, którą chcielibyście zaprezentować tu w Górce Klasztornej na naszym festiwalu.

Może być wskazana przez Was na Waszej stronie YouTuba, podając nam link do niej.

Przyślijcie ją do nas do 30 czerwca 2020r.

Wraz z przesłaną piosenką proszę dokonać rejestracji przez stronę internetową!

Jest nagroda!!!

Piękne i funkcjonalne studio nagraniowe dla zespołów i muzyków.

Zoom R24 jest kompletnym, kompaktowym i wszechstronnym przenośny systemem do produkcji muzyki. To w zasadzie cztery urządzenia w jednym: rejestrator, interface audio, kontroler MIDI oraz automat perkusyjny/sampler.

To nagroda za najlepszy „teledysk” dla MARYI. Wielu dziś porusza się bardzo dobrze w temacie mediów, nagrywania i składania filmów. Dlatego zapraszamy do udziału w naszym pomyśle.

Dnia 4 lipca (sobota) 2020 roku zapraszamy na WIECZÓR RETRO WSPOMNIENIA zespoły, schole, solistów – którzy w poprzednich latach występowali na naszym festiwalu do 2002 roku.

Może to będzie jeden zespół może dwa zobaczymy, ale wspominać będziemy. Wszystko to będzie transmitowane przez nasze kamery i kanał YouTuba już od godziny 1800.

5 lipca o godz. 1200 - Uroczysta Msza św. dziękczynna za dar FESTIWALU.  Będziemy dziękować Bogu i Matce Góreckiej za wszystkich uczestników, dobrodziejów, darczyńców i przyjaciół…  

Po mszy będzie ogłoszony wynik – i wszyscy dowiemy się kto otrzyma piękną nagrodę.

Niech ta sytuacja, która nastała, nie odbiera nam do końca wiary, nadziei i miłości! Zjednoczmy się i bądźmy razem… razem dla Jezusa, razem dla Maryi, razem dla siebie nawzajem!

INFORMACJE O WYDARZENIU
RODZAJE FORMULARZY


FINALIZOWANIE REJESTRACJI