Naprotechnologia

Naprotechnologia

Z pojęciem Naprotechnologii najczęściej spotykają się pary, dopiero wtedy, gdy mają problem z poczęciem. Osoby spoza kręgu zainteresowania kojarzą ten termin raczej z kalendarzykiem małżeńskim. Na szczęście naprotechnologia nie ma nic z nim wspólnego! Może oprócz korzeni, ale przecież nie jest niczym zaskakującym, że już setki lat temu, próbowano łączyć obserwację kobiecego cyklu z cyklem księżyca…

Czym zatem jest Naprotechnologia? Jest to coś więcej niż jedna z wielu metod Naturalnego Planowania Rodziny. Dlaczego? Odpowiedź jest niezwykle prosta, ale jednocześnie dająca szerokie spektrum możliwości dla par, a przede wszystkim dla samych kobiet. Naprotechnologia jest nową gałęzią medycyny, która obejmuje obszar rozrodczości z poszanowaniem naturalnego cyklu kobiety

Czy to nie jest cudowna wiadomość!? Za Naprotechnologią kryją się nie tylko obserwacje cyklu, ale również trafna diagnostyka i pomyślne leczenie wielu problemów i schorzeń takich jak:

  • Nawykowe poronienia

  • Endometrioza

  • Zespół policystycznych jajników

  • Nietypowe krwawienia

  • Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego (PMS)

  • I wielu innych


FertilityCare to nic innego, jak troska o płodność. Wystandaryzowany system nauczania polega na posługiwaniu się uniwersalnym językiem, dzięki czemu odczytywanie kart obserwacyjnych możliwe jest na całym świecie. System pozwala zarówno na uzyskiwanie pocięcia, ale i też odkładanie poczęcia w czasie. To doskonała forma nauki, monitorowania, jak i również wykorzystywania daru, jakim jest płodność zgodnie z zamysłem Pana Boga!

Korzystanie z naprotechnologii scala miłość małżeńską. Oboje małżonkowie są zapraszani do aktywnego udziału w obserwacji cyklu kobiety. Poszanowanie i rozwój integralności małżeńskiej wzmacnia nauka S-P-I-C-E. Zalet Naprotechnologii jest zdecydowanie więcej i cały czas są odkrywane kolejne korzyści.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Naprotechnologii, zapraszam do wzięcia udziału w darmowej Sesji Wprowadzającej.  

Cennik:

Komplet materiałów edukacyjnych (możliwość zakupienia po Sesji Wprowadzającej) - 60,00 zł 

Spotkanie indywidualne - 120,00 zł

Katarzyna Barczyk FCPI Instruktor Stażysta

Tel. 531-92-92-37

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.