12 - 18 września 2022

Poniedziałek – 12 września 2022

1. Za + Bożenę Gburczyk o dar nieba.
  2. O błogosławieństwo Boże, zdrowie i szczególną opiekę Matki Najświętszej nad rodziną Danuty i Rafala oraz ich synów: Joachima i Tobiasza.
  3. Za rodzinę Bożeny i Zygmunta, Danielę i Arka o łaskę sakramentu małżeństwa oraz w int. wnuków: Emilki i Eryka o łaskę chrztu św. W int. synów Krzysztofa i Marka o dobre żony i powrót do Polski oraz o błogosławieństwo Boże, wiarę i zdrowie.
  4. Z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie łaski z przeproszeniem Pana Boga za wszystkie grzechy z prośbą o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski i świętość życia dla całej rodziny.

1. Za + Lucjana (greg.).
  2. W podziękowaniu za otrzymane łaski w rocznicę ślubu Magdaleny i Łukasza z prośbą o dalsze łaski, opiekę i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Według intencji Matki Bożej.
  5. Za + Franciszka Muller w 1 miesiąc po śmierci.

Wtorek – 13 września 2022

1. Za + Sławomira Prusaka o dar nieba.
  2. Za rodzinę Bożeny i Zygmunta, Danielę i Arka o łaskę sakramentu małżeństwa oraz w int. wnuków: Emilki i Eryka o łaskę chrztu św. W int. synów Krzysztofa i Marka o dobre żony i powrót do Polski oraz o błogosławieństwo Boże, wiarę i zdrowie.
  3. O dobrą żonę dla syna Pawła i Boże błogosławieństwo.
  4. Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz za kapłanów którzy posługiwali i posługują w apostolstwie oraz za ++ z rodziny Siedleckich.

1. Za + Lucjana (greg.).
  2. O Boże błogosławieństwo dla Weroniki Smuguła w 18 rocznice urodzin.
  3. O Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz potrzebne łaski w małżeństwie dla Jaseminy i Krzysztofa.
  4. Z podziękowaniem za szczęśliwą operację i zdrowie dla Krystyny oraz całej rodziny Olejników i Lęgrewskich oraz zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla Julka i Gabrysi Sobczyk.
  5. O uwolnienie od skutków działania przekleństw w rodzinie.

Środa – 14 września 2022

1. Za + Lucjana (greg.).
  2. Za + Tadeusza Rzeźnickiego o dar nieba.

1. O uwolnienie męża Sławomira ze związku z Anną.
  2. Dla szefostwa i wszystkich pracowników w nowo powstałej Firmie

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. W intencji Odnowy w Duchu Św. „Niepokalana” z Górki Klasztornej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla wszystkich członków wspólnoty i ich rodzin.
  3. Za ++ Teresę, Stanisława, Martę Bannach, Henryka Kowalskiego i Krzysztofa Nowak.
  4. Rez. Pietrykowska
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Juliana Maciejewskiego z okazji 10 urodzin.

Czwartek - 15 września 2022 (Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej)

2. Za + Mirosława Kuleszę.
  4. Za + Ryszarda Grzywna w 1. rocznicę śmierci (int. od żony i córek z rodzinami).

1. Za + Lucjana (greg.).
  2. O łaskę zdrowia dla Tomka.
  3. Za ++ Marię i Michała Miskowiczów o dar nieba.
  4. Za ++ Anielę, Ludwika i Edmunda Nowickich oraz ++ z rodziny, Kunegundę i Jana Adamskich oraz ++ z rodziny.
  5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Katarzyny i Marka z okazji 10 rocznicy ślubu.

Piątek – 16 września 2022

1. Za rodzinę Bożeny i Zygmunta, Danielę i Arka o łaskę sakramentu małżeństwa oraz w int. wnuków: Emilki i Eryka o łaskę chrztu św. W int. synów Krzysztofa i Marka o dobre żony i powrót do Polski oraz o błogosławieństwo Boże, wiarę i zdrowie.
  2. Z przeproszeniem Pana Boga za popełnione grzechy, z prośbą o dar łaski Bożej dla Kingi i całej rodziny.
  3. O uzdrowienie z anoreksji i depresji córki Anny.
  4. Za ++ Mariusza i Henryka Antczak o dar nieba.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Lucjana (greg.).
  3. Z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji oraz z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla Nikodema.
  4. O uwolnienie męża Sławomira ze związku z Anną.
  5. O zdrowie dla Eweliny.

Sobota – 17 września 2022

3. O uwolnienie męża Sławomira ze związku z Anną.
  4. Za + Bernarda Turczyn.
  5. W drugą rocznicę śmierci Krzysztofa Szyfelbein i ojca Stanisława.

1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej i wszystkich świętych o nawrócenie zatwardziałych grzeszników i miłosierdzie dla konających.
  2. Za + Lucjana (greg.).
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za + Sławomira Maison (int od brata Macieja i Tomka z rodzinami).

XXV Niedziela Zwykła – 18 września 2022

1. Za + Benedykta w rocznicę śmierci jego żonę Gertrudę oraz ++ z rodzin Łoboda i Kozłowskich.
  2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski w rodzinie.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Danuty i Józefa z okazji 45 rocznicy ślubu i dla całej rodziny.

1. Za parafian.
  2. Za ++ Stanisława i Zofię Fąs, Edmunda Piszczek oraz z rodzin Fąs, Hermann, Piszczek, Mirr i Grochowskich.
  3. Za + męża Stefana w 30 rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Zuzanny i Grzegorza oraz Uli.

1. Za + Krystynę Ciupek i ++ z pokrewieństwa.
  2. Za ++ Janinę, Zygmunta Stojek i Marię, Henryka Chrobak o dar Nieba.
  3. Za + Dominika Wiśniewskiego o życie wieczne.

1. Za + Lucjana (greg.).
  2. Za ++ Grzegorza, Izydora, Franciszkę Piszczek, Józefa, Barbarę Łuczyk, Jana i Marka Jaworskich.
  3. Za ++ Alojzego Kaweckiego i Marię Jende.

1. Za + Waleriana Bebka i ++ z rodziny.
  2. Za + Łucję Bujewską, Ariego, Helenę i Kazimierza oraz Łucję Trzmielewską i Antoniego.