12 – 19 maja 2019

IV Niedziela Wielkanocna – 12 maja 2019

1. Za ++ Lucjana Gackę w rocznice śmierci oraz ++ rodziców z obojga stron.

2. O nawrócenia z nałogu pijaństwa na drogę Bożą.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków w rodzinie Jaworskich.

1. Za parafian.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla II Róży Matek różańcowych z Walentynowa a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego.

3. Za + Piotra Gacę w 5 rocznicę śmierci oraz ++ rodziny.

1. W intencji strażaków.

2. Za ++ żonę Annę Gajewską w 8 rocznicę śmierci oraz rodziców i teściów.

3. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

1. Za ++ Władysława, Tadeusza i Bożenę Szwedziak.

2. O Boże Miłosierdzie dla wszystkich grzeszników zwłaszcza w godzinie śmierci.

3. Za + ks. Stanisława Wieczorka w 29 rocznicę śmierci oraz rodziców i rodzeństwo.

1. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

2. Za ++ Zofię i Kazimierza Nowak oraz rodziców z obojga stron.

Poniedziałek – 13 maja 2019

1. W intencji rodziny Beaty Szydłowskiej o Boże błogosławieństwo dla Beaty, Kamila, Olgi, Karola i Marty, aby Boże Miłość uzdrowiła życie naszej rodzinnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

2. Za ++ Magdalenę i Annę Matusiak oraz Karola Skrzypiec.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o łaskę znalezienia dobrego męża oraz dar potomstwa dla Katarzyny.

Za + Roberta Strzelewicz z okazji imienin.

2. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

3. O łaskę nawrócenia, uzdrowienia i uwolnienia od skutków działań zła na życia zawodowe Łukasza.

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania zła w rodzinie Barbary i Józefa.

Wtorek – 14 maja 2019 (Święto św. Macieja, Apostoła)

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o łaskę znalezienia dobrego męża oraz dar potomstwa dla Katarzyny.

Za ++ Annę i Aleksandrę.

1. Za ++ ks. Franciszka w rocznicę śmierci, Walentego i Weronikę Kobs, Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskich oraz Sewerynę i Eugeniusza z rodziny Piszczek.

2. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

3. Za ++ ks. Franciszka Kobsa, rodziców Weronikę i Walentego.

4. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

5. O szczęśliwą operację i potrzebne łaski dla Eugeniusza.

Środa – 15 maja 2019

Za ++ Gertrudę, Jana, Aleksandra, ks. Jana, Franciszkę, Stefana, Franciszka oraz ++ z rodziny Kleczka i Kotarak.

1. W intencji próśb i podziękowań w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Św. dla wspólnoty Odnowy w Duchu Św. z Górki Klasztornej.

3. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

4. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

5. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej i św. Józefa o uwolnienie od skutków działania złego ducha syna i rodziny oraz o dar potomstwa dla syna i synowej.

Czwartek – 16 maja 2019 (Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika)

Za + Dariusza Suski.

2. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

3. Za ++ Dorotę Dróbka i Zbigniewa.

Piątek – 17 maja 2019

O zdrowie opiekę i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego dla Emilki z okazji 15 urodzin.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.

2. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

3. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

4. Za ++ Prudencjanę, Henryka Niemczyk, Antoniego Giese i Romana Urbańskiego.

Sobota – 18 maja 2019

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Marii i Jerzego Matuszewskich w 34 rocznicę ślubu.

Za + Jerzego Banaszaka w 17 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Kobs i Banaszak.

Ślub: Michał Rutkowski i Ewa Nowak.

1. Za ++ Zofię Stecyk w rocznicę śmierci, Piotra, Iwonkę i Barbarę Medenecka, ++ z rodziny oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla cioci i babci Zofii Mazur z okazji imienin.

2. Za + Stanisława Kugacz (greg.)

3. Za ++ Bronisława Struzik w 17 rocznicę śmierci, Antoniego, Cecylię, Kazimierza i Józefa Gniot oraz Edmunda Arent.

4. Za + Eugenię Brzezińską (greg.)

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, wsparcie Matki Bożej Góreckiej i Boże błogosławieństwo dla Kamila z okazji 18 rocznicy urodzin oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

6. W intencji grupy AA „Metanoja” z Łobżenicy w 23 rocznicę powstania. – Ks. Bogdan Kulik

V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019

1. Za ++ Wandę i Antoniego Kowalskich oraz Ambrożego Fąs.

2. Za ++ Franciszkę i Bronisława Dróbka ich synów Stefanię, Pawła, Józefa Adamczyk i Marię Skirzewską.

3. Za ++ z rodziny Cybulskich, Starczewskich i Kobierowskich.

1. Za parafian.

2. Za ++ Zofię i Feliksa Adamik.

3. Za ++ Salomeę, Wojciecha, Jana Piszczów oraz Jana, Martę, Bernarda i Romana Komorowskich.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i potrzebne łaski dla rodziny Tomasza oraz za + Pawła w rocznicę śmierci.

2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej oraz potrzebne łaski dla Michaliny z okazji 18 urodzin.

3. Za + Zenona Fąs w dniu urodzin.

1. Przez wstawiennictwo wszystkich świętych o nawrócenie zatwardziałych grzeszników.

2. Za + Stanisława Kugacza (greg.)

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Jadwigi i Janusza z okazji 36 rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny.

1. Za + Alojzego Kaweckiego w 2 rocznice śmierci.