17 – 23 lutego 2020

Poniedziałek – 17 lutego 2020

1. Za †Kwirynę Stadnicką w rocznicę śmierci.

2. Za †Ewę Tomaszewską (greg.). (greg.).

3. Za †Piotra Bilickiego (greg.).

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa za Paulinę i Bartosza o uzdrowienie ze skutków grzechów i uzdrowienie relacji międzypokoleniowych w rodzinie Domin.

1. Za †Agnieszkę Ziarnek (greg.).

2. Za ††Franciszka i Sewerynę, ††z rodziny Piszczek i Kobs oraz Marcina, Zbigniewa i Rafała Łubińskiego.

3. Za †Albina Radtke (greg.).

4. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar dialogu i przebaczenia dla Cezarego i Moniki.

Wtorek – 18 lutego 2020

1. Za †Ewę Tomaszewską (greg.). (greg.).

2. Za †Piotra Bilickiego (greg.).

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa za Paulinę i Bartosza o uzdrowienie ze skutków grzechów i uzdrowienie relacji międzypokoleniowych w rodzinie Domin.

4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o ochronę od zła, umocnienie wiary i potrzebne łaski dla moich dzieci.

1. Za †Agnieszkę Ziarnek (greg.).

2. Za †Albina Radtke (greg.).

3. Za ††Władysławę Krause i Eugeniusza Bruskiego i wszystkich ††z rodziny Krause.

Środa – 19 lutego 2020

1. Za †Piotra Bilickiego (greg.).

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa za Paulinę i Bartosza o uzdrowienie ze skutków grzechów i uzdrowienie relacji międzypokoleniowych w rodzinie Domin.

3. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar dialogu i przebaczenia dla Cezarego i Moniki.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

3. Za †Albina Radtke (greg.).

4. W intencji ks. Tomasza Słowika.

Czwartek – 20 lutego 2020

1. Za †Albina Radtke (greg.).

2. Za †Piotra Bilickiego (greg.).

1. Za ††Józefę, Mariana, Rozalię i Teofila Ożga, Leokadię i Piotra Pikulik, Leona, Anielę i Teodora Łoboda, Konrada Wachowiacz i z rodziny Nowickich.

2. Za †Agnieszkę Ziarnek (greg.).

3. Za †Marka Jaworskiego.

Piątek – 21 lutego 2020

1. Za †Piotra Bilickiego (greg.).

2. Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Józefa o dar dialogu i przebaczenia dla Cezarego i Moniki.

3. O uwolnienie pokoleniowe od skutków działania zła w rodzinie Wieczorek i Zegrodzki.

4. Przez wstawiennictwo Matki Bożej z prośbą o zdrowie, pracę i potrzebne łaski dla syna.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

3. Za †Albina Radtke (greg.).

4. Za ††z rodziny Klichów i Wiatrów.

Sobota – 22 lutego 2020

2. Za †Agnieszkę Ziarnek (greg.).

3. Za ††Gerarda, Józefa, Marię i Mariannę Wollschlager.

4. Za †Piotra Bilickiego (greg.).

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w 82 rocznicę urodzin.

2. W intencji Lilianny i Mirosława Kosmela z okazji 25 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego i z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla nich oraz dzieci.

3. Za †Albina Radtke (greg.).

4. O zdrowie i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Mariusza i Agaty Silnickich.

VII Niedziela Zwykła – 23 lutego 2020

1. Za †ojca Romana Karas w 11 rocznice śmierci oraz ††z rodziny Karas i Koniec.

2. Dziękczynno – błagalna w intencji małżonków Barbary i Sławomira z prośbą o Boże błogosławieństwo i dar rodzicielstwa.

3. Za ††rodziców Józefę i Wacława oraz ich dzieci Wiktorię, Antoniego i Czesława.

1. Za parafian.

2. Za †Agnieszkę Ziarnek (greg.).

3. Za †ks. Tomasza Szarego w 5 rocznice śmierci.

4. Za †ks. Mariana Jaśkiewicza w 2 rocznicę śmierci.

1. O dar nieba dla ††dziadków Edmunda Sieg, Kazimierza Laska, Leona Gacę, Eugeniusza Kajewskiego oraz ojca Piotra i wszystkich ††z rodziny.

2. Za ††Franciszka Łuczyk w rocznicę śmierci, żonę Wandę oraz Łucjana Gacka i ††z rodziny.

3. Za ††rodziców Łucję i Bronisława Bąk, Gerarda i Helenę Weiland oraz Janusza.

1. W intencji ofiarodawców wspierających wszystkie dzieła w Sanktuarium góreckim.

2. Za ††rodziców Janinę i Zdzisława Piszczek oraz Irenę i Mariana Ożga.

3. Z podziękowaniem Matce Bożej Góreckiej za 3 lata małżeństwa i z prośbą o dar rodzicielstwa dla Kingi i Grzegorza.

1. Za †Albina Radtke (greg.).