1. We wtorek, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, przypada XXVIII Światowy Dzień Chorego pod hasłem: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię ” (Mt 11,28). Msze św. o godz. 700, 1000 i 1830. Po Mszy św. o godz. 1000 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy za chorych i błogosławieństwo lourdzkie. Zapraszamy serdecznie na godz. 1000 szczególnie osoby chore i w podeszłym wieku.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki, Dz. i w piątek Święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego, B. Patronów Europy.
  3. W środę, po wieczornej Mszy św., wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza chętnych na Wieczór Uwielbienia - Adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o godz. 1830. Otwórzmy serca na działanie Ducha Świętego.
  5. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
  6. W środę Nowenna do Matki Bożej Góreckiej, a w piątek modlitwy za zmarłych o godz. 1800.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  8. Zapraszamy do naszego sklepu z dewocjonaliami.
  9. Diecezja Bydgoska, razem z Biurem Pielgrzymkowym „Frater” z Bydgoszczy, organizuje diecezjalną pielgrzymkę do Włoch na 100-lecie urodzin Św. Jana Pawła II, w dniach od 14 do 21 maja 2020 r. Koszt to 2100 zł. i 100 euro. Szczegóły na plakatach w gablotkach. Zapisy, do końca lutego, w Biurze Pielgrzymkowym, lub u nas, w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.
  10. Misjonarze Świętej Rodziny wszystkim Parafianom, Gościom, Pielgrzymom i uczestniczącym przez internet życzą miłej, dobrej Niedzieli i całego tygodnia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Góreckiej.