13 - 19 lutego 2023

Poniedziałek – 13 lutego 2023

1. Za + Janinę Wilk o dar Nieba.
  2. Z podziękowaniem za szczęśliwą operację, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej, o uzdrowienie duszy i ciała oraz potrzebne łaski dla Kazimiery Wieczorek.
  3. Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej Góreckiej za otrzymane łaski w roku 2022, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w Nowym Roku 2023 dla całej rodziny.
  4. O uwolnienie od skutków zła w rodzinie Juda, Wieczorek i Okrasa.
  5. Za + Marcina Michna (int. od rodziny Langer).

1. Za + Elżbietę Czyż (greg.).
  2. O zdrowie dla Magdy i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski dla całej rodziny, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Lucyny i Pawła Bzik z okazji 30 rocznicy ślubu.
  4. Za + Wincentego Kolarza o wieczne zbawienie.
  5. Z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę, dary Ducha Świętego oraz wiarę, nadzieję i miłość dla Krystiana z okazji 30 urodzin.

Wtorek – 14 lutego 2023

1. Za + Janinę Wilk o dar Nieba.
  3. Za ++ Waldemara, Jana, Marię Adamczaków, Eleonorę, Teofila Chmiesta, Stefanię Kafel i ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. O łaskę wiary dla Grzegorza i Boże błogosławieństwo dla jego małżeństwa.

1. Za + Elżbietę Czyż (greg.).
  2. Za ++ Pelagię Surma w 21 rocznicę śmierci, męża Józefa oraz syna Alojzego i Jana.
  3. W intencji Pawła o znalezienie żony i opiekę Matki Bożej Góreckiej.
  4. O uwolnienie od grzechów nieczystości.
  5. Za ++ Antoniego Rogackiego, żonę Bronisławę, córkę Krystynę i ciotkę Ewę.

Środa – 15 lutego 2023

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Bogumiły i Henryka z okazji 31. rocznicy ślubu oraz o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.
  2. W intencji Odnowy w Duchu Św. „Niepokalana” z Górki Klasztornej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. oraz opiekę Matki Bożej Góreckiej dla wszystkich członków wspólnoty i ich rodzin.
  3. Za + Elżbietę Czyż (greg.).
  4. Za ++ Annę i Franciszka w dniu urodzin.
  5. Za ++ Mariannę i Annę Górzyńskie.
  6. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o światło Ducha Świętego, mądrość i potrzebne łaski dla Tomasza.

Czwartek - 16 lutego 2023

1. Za + Janinę Wilk o dar Nieba.
  2. Za + Sylwestra Osińskiego w 3. rocznice śmierci, o darowanie win i łaskę zbawienia.
  3. Z podziękowaniem za szczęśliwą operację, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Góreckiej, o uzdrowienie duszy i ciała oraz potrzebne łaski dla Kazimiery Wieczorek.
  4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za + Elżbietę Czyż (greg.).
  2. Za ++ Danutę Polachowską w dniu imienin, siostrę Krystynę oraz ++ rodziców z obojga stron.
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Małgorzaty z okazji 61 urodzin.
  4. Za wstawiennictwem Matki Bożej Góreckiej o uzdrowienie z choroby dla Jana Kawy.
  5. Za + Reginę Dróbka (int. od prawnuków).

Piątek – 17 lutego 2023

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. O błogosławieństwa Boże i szczególne łaski dla księdza Macieja, w jego posłudze duszpasterskiej.

1. Za ++ polecanych w wypominkach.
  2. Za + Elżbietę Czyż (greg.).
  3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej Jordana, Oliwiera i Tobiasza.
  4. Za + ks. Antoniego Chabraszewskiego MSF (int. od Doroty).
  5. Za + Leszka Drzewieckiego (int. od rodziny z Mikołajek Pomorskich).

Sobota – 18 lutego 2023

2. Za + Janinę Wilk o dar Nieba.
  3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Za + Izydorę Smoter o dar nieba.
  5. Za + Olgę Gruszka z okazji urodzin.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla Hanny i Karola z okazji 25 rocznicy ślubu oraz za + Jana Mrotek z okazji urodzin.

1. Za + Elżbietę Czyż (greg.).
  2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej i Wszystkich Świętych o święte i liczne powołania dla całego Kościoła i o wytrwałość dla powołanych.
  3. Za + Franciszka Górę z okazji urodzin oraz za ++ z rodziny.
  4. Za wszystkich biskupów i kapłanów, których Bóg postawił na naszej drodze życiowej, a zwłaszcza tych którzy udzielają nam sakramentów pokuty i eucharystii oraz wszystkich kapłanów pracujących w naszych parafiach, wypraszając dla nich za wstawiennictwem Maryi Matki kapłanów, łaskę otwarcia na działanie Ducha Świętego, aby mógł zamieszkać w ich sercach, aby ich umacniał w wierze, prowadził przez życie i obdarzył wszystkimi swoimi darami.

VII Niedziela Zwykła – 19 lutego 2023