14 – 20 września 2020

Poniedziałek – 14 września 2020 (Święto Podwyższenia Krzyża Świętego)

1. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

2. O uwolnienie w rodzinie Dylak.

3. O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla Wacławy Suskiej oraz Jana i Józefa Suskich.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej w gospodarstwie oraz w rodzinie, o zdrowie dla Jadwigi i Ryszarda z okazji 40 rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla dzieci i wnuków.

2. Za †Łucję Kotarak (int. od siostry Teresy z rodziną).

3. Za ††z rodzin Pisula Giczela.

1. Za †Agatę Starszak (greg.)

2. Za †Franciszka Studzińskiego (int. od syna).

3. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla całej rodziny Rzepczyk i Grzeszczak.

4. O szczęśliwą operację i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla żony Renaty (int. od męża).

5. Do Matki Bożej Góreckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Ireny i Eugeniusza w 35 rocznicę ślubu oraz Boże błogosławieństwo dla dzieci, ich rodzin oraz pomoc w pogłębieniu wiary.

Wtorek – 15 września 2020 (Wsp. Matki Bożej Bolesnej)

2. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 40 rocznicę urodzin Łukasza i z prośbą o dary Ducha Św. i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej.

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

5. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Góreckiej i zdrowie dla córki Katarzyny z okazji 50 urodzin.

4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za †Agatę Starszak (greg.)

2. Za †Lidię Bara, dziękując za życie, które się skończyło, a prosząc o życie wieczne.

3. Za †Łucję Kotarak (int. od II Róży Matek różańcowych z Wiktorówka).

4. Za †Łucję Kotarak (int. od rodziny Gogołków).

Środa – 16 września 2020

2. Za †Marka Zubko.

3. O Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Marii Panny dla córki chrzestnej Zofii.

4. Do Matki Bożej Góreckiej o przywrócenie wiary dla dzieci i wnuków oraz o pojednanie w rodzinie.

1. W intencji próśb i podziękowań przedstawionych w nowennie.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Górki Klasztornej.

3. Za †Agatę Starszak (greg.)

4. Za †Łucję Kotarak (int. od siostry Marty z rodziną).

5. O szybkie rozpoczęcie budowy kościoła w Czapurach.

Czwartek – 17 września 2020

2. Za †Marka Zubko.

3. Za †Grzegorza Mickiewicza.

4. Za ††rodziców Józefa i Zofię Kaluźniak oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za †Agatę Starszak (greg.)

2. Za ††ojca Jana Zięciak w 40 rocznicę śmierci i żonę Eugenię.

3. Za †Helenę Słomińską.

4. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie Cieślik.

5. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zgodę w rodzinie.

Piątek – 18 września 2020

2. O uratowanie związku z Radosławem.

3. O nawrócenie Tomasza i Andrzeja.

4. Za †Jarosława Baranowskiego o spokój jego duszy.

Msza święta ślubna: Dominika Kulik i Dariusz Kępczyński.

1. Za ††polecanych w wypominkach.

2. Za ††Stanisława i Zofię Fąs, Edmunda Piszczek oraz ††z rodzin Fąs, Herman, Piszczek, Mirr i Grochowskich.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Julii i Krzysztofa.

4. Za †Agatę Starszak (greg.)

5. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jana z okazji 60 urodzin.

Sobota – 19 września 2020 (Urocz. Matki Bożej Saletyńskiej Patronki Zgromadzenia)

2. W int. Zgromadzenia MSF o potrzebne łaski oraz o nowe i święte powołania do MSF.

3. Przez wstawiennictwo MB. Góreckiej o wyzwolenie z nałogu alkoholowego syna Adama i wszelkie potrzebne łaski.

4. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dawidka, Julii i Marii oraz o opiekę Matki Bożej.

1. Za †ojca Grzegorza Piszczek oraz ††z rodziny.

2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Góreckiej i wszystkich świętych z prośbą o nawrócenie zatwardziałych grzeszników.

3. Za †Agatę Starszak (greg.)

4. O Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Moniki i Krzysztofa z okazji 5 rocznicy ślubu.

5. O uzdrowienie córki Kingi oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (int. od taty Wiesława Łyczkowskiego).

XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2020 (Odpust Matki Bożej Bolesnej)

1.      Za †Zygmunta Brzezińskiego

2.      Za ††Wandę i Franciszka Łuczyk, Łucjana Gackę oraz za ††z rodzin.

3.      Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej.

1. Za Parafian, Pielgrzymów i Dobrodziejów.

2. Za ††Leona Gacę w 7 rocznicę śmierci, żonę Reginę, syna Piotra i ††z rodziny.

3. Za †Henryka Zwarę o dar nieba w 10 rocznicę śmierci.

4. Za †Jana Adamczyka (int. od Pocztów Sztandarowych).

1.      Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Barbary i Janusza w 30 rocznicę ślubu.

2.      W 45 rocznicę ślubu Elżbiety i Zenona z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze.

3.      O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego dla ks. Kazimierza Świderskiego.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Góreckiej dla Łucji Wobszal z okazji 80 rocznicy urodzin.

2. Za †Mirosławę Szwedziak oraz ††dziadków.

3. Za ††rodziców Stanisława i Różę Wiecheć oraz brata Eugeniusza Wiecheć.